Cemalpaşa Mah. Cevat Yurdakul Cad. No:15 Seyhan/Adana

  • Yükselhan Hotel Adana
  • Yükselhan Hotel Adana

HAKKIMIZDA

Güneydeki eviniz; Adana Yükselhan Hotel seçkin, güler yüzlü personeli ile değerli misafirlerimizi konuk etmekten mutluluk duyacaktır.

Adana Yükselhan Hotel; 11 Twin, 20 French, 4 Suit olmak üzere toplam 35 odası ile 50 yatak kapasitelidir. Kablosuz internet bağlantısı, direkt telefon, tv, klima, mini-bar, 24 saat sıcak su, 24 saat oda servisi, açık büfe kahvaltı, kuru temizleme hizmeti, çamaşırhane, 40 kişilik seminer ve toplantı salonu ile hizmetinizdedir.

Adana'da ki otelimiz şehrin merkezinde olup, Adana Havaalanına 3 km, Adana Otobüs Terminaline 5 km. dir. Bebekli Kilise, Büyük Saat Kulesi, Ulu Cami, Adana Arkeoloji Müzesi, Adana Atatürk Evi, Adana Etnografya Müzesi, Adana Taş Köprü, Seyhan Barajı, Adana Kalesi gibi mekânlarla iç içedir.

Geleneksel konukseverliği ile deneyimli personeli, kaliteli hizmet anlayışını esas alan ve eksiksiz teknik donanımı ile toplantı salonunda iş toplantıları, konferanslar, özel kutlamalar gibi her türlü organizasyona ev sahipliği yapmaktadır.

NEDEN BİZ

Otel'imiz Adana merkezinde olup Adana Havaalanına 5 km, Adana Otobüs Terminaline 7 km dedir.

Yüksek kalitede kişiye özel hizmet sunmaktadır.

Adana Yükselhan Otel'in konforlu odaları seçkin tasarımı ve lüks bir ortamı harmanlıyor.

Hizmetlerimiz
TOPLANTI SALONU

Artık iş seyahatlerinizde Adana'yı tercih etmek için bir nedeniniz daha var. 24 saat hizmet veren personeli ile toplantılara hazırlıyoruz.

Hizmetlerimiz
MİNİ CAFE

Yorgunluğunuzu atmak için oturup tv izliyebileceğiniz, odanıza çıkmadan önce sıcak soğuk içecek çeşitlerini alıp dinlenebilirsiniz.

Hizmetlerimiz
LEZZETLİ YEMEKLER

Benzersiz zenginlikteki Adana mutfağıyla tanışmadan olmaz. Restoranımızda yöresel ve dünya mutfağından derlediğimiz zengin menümüzle hizmetinizdeyiz.